Вшановуємо пам'ять героїв

Теги:
Вшановуємо пам'ять героїв22 травня на подвір'ї нашої школи зібрались не байдужі люди, щоб вшанувати пам'ять та вклонитися життю, такому короткому, але героїчному, синів нашої землі, випускників Мошнівської школи, які загинули в зоні АТО.

Урочисний мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальних дощок Максиму Сергієвичу Преснякову та Анатолію Анатолійовичу Синчаку розпочали з виконання Гімну України.

Під залпи салюту право відкрити меморіальні дошки надали брату Максима Преснякова Атрему та сину Анатолія Синчака Станіславу. У скорботі схилили голови родина Преснякових, Синчаків, бойові побратими хлопців, друзі та односельці.

У нашому селі відбулась подія, яка болить кожному з нас. Школа, як рідна мати, виколисує, плекає дітей, дає їм дорогу в життя. З роками діти виростають, а школа їх проводжає та чекає випускників на теплі зустрічі. Сьогодні наші випускники повернулися до своєї школи меморіальною дошкою… Але допоки ми живі – житиме пам'ять про наших героїв. Максим і Анатолій з меморіальних дощок щодня зустрічатимуть та проводжатимуть поглядом учнів та нагадуватимуть кожного з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

І ми зобов’язані зробити життя на українській землі гідним цього подвигу заради тих, хто поклав своє життя за суверенітет та цілісність України.

Пройдуть важкі часи. Буде колоситися хліб і будуть сміятися діти. І буде жити Україна.

Дай, Боже нам жити вільним життям.

Дай кращу долю народу!

Дай нам єдність, мир і спокій!
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
1-06-2015, 13:41. Переглядів: (3160). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини