Жителі Геронимівки потерпають через відключення води

Теги:
Жителі Геронимівки потерпають через відключення водиЖителька села Геронимівка Черкаського району Наталія Гончаренко звернулась до редакції «Прочерку» із скаргою на систематичні відключення води без попередження.

«Воду відключає місцеве підприємство «Благоустрій», яке, окрім посередницьких послуг, ніяких інших не надає. Питання передачі водопостачання села на баланс «Черкасиводоканал» навмисно гальмується місцевими депутатами сільської ради шляхом невинесення вищезазначеного питання на розгляд сесії та недопущенням громадських активістів. Прошу допомоги у вирішенні наболілого питання, оскільки навіть голова облдержадміністрації питання просто тримає на контролі, а вплинути на його вирішення не може», – скаржиться пані Наталія.

Заступник голови Черкаської районної ради Володимир Орел у коментарі «Прочерку» основною проблемою називає те, що жителі села мають чималі заборгованості за воду.

– Про передачу водопостачання села на баланс «Черкасиводоканалу» не може бути й мови, адже це – міське підприємство, – говорить Володимир Андрійович.

Також, Володимир Орел не приховує і наявність проблем на підприємстві «Благоустрій»:

– Так, це – проблемне підприємство. Але ми робимо все, щоб упорядкувати його роботу. Там були затверджені нові редакції статутів, укладено правила користування водою, а також ухвалене рішення знизити заробітну плату працівникам, яка була занадто високою. Також, щоб вирішити проблему заборгованості, із бюджету сільської ради виділено 100 тисяч гривень.

Підтвердив цю інформацію «Прочерку» і сільський голова Геронимівки Василь Харченко, наголосивши, що проблемі водопостачання в селі – вже близько 10 років.

– 14 липня відбулася сесія сільської ради, на якій було ухвалено рішення 100 тисяч гривень із сільського бюджету спрямувати на погашення боргу перед «Черкасиводоканалом». На цей час борг становить 307 тисяч гривень. У нас існує усна домовленість, що після сплати виділеної суми, рахунки «Благоустрою» будуть розблоковані і підприємство зможе повноцінно існувати, – зазначає Василь Олександрович.

Сільський голова Геронимівки також наголошує на заборгованості селян, яка становить 205 тисяч гривень. Дехто із місцевих жителів, за словами очільника села, продовжує підбурювати земляків не сплачувати грошей за водопостачання.

Учора о 16-й годині воду повинні були ввімкнути. Протягом якого часу селяни зможуть користуватись нею без перебоїв, невідомо. Однак, сільський голова стверджує, що проблема вирішиться, коли люди з розумінням до неї поставляться і сплатять заборгованість.

Оскільки довіра до підприємства «Благоустрій» серед місцевих жителів підірвана, а колодязі робити неможливо через завелику відстань до води – більше 20 м, сільський голова має на меті поробити в селі свердловини, щоб самостійно забезпечувати село водою. Однак витрати потрібно вносити до бюджету і теоретично це можливо лише з наступного року.
 
Джерело: http://procherk.info/
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
16-07-2015, 14:19. Переглядів: (1436). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини