В Яснозірї оповістили 100% військовозобовязаних

Теги:
В Яснозірї оповістили 100% військовозобовязанихУ Черкаському районі оповістили 77% військовозобов’язаних

Про це інформують в Черкаському об’єднаному міськрайонному військовому комісаріаті.

– Приміром, у Яснозір’ї, Леськах цей показник має 100%. Проте є ряд населених пунктів, де показник заледве досяг 27-30 %, – повідомив начальник відділу обліку та бронювання солдатів і сержантів запасу Анатолій Тимошенко.

За його інформацією, відсоток прибуття у військові комісаріати осіб, які отримали повістки, залишається без змін. З’ясовувати причини неявки у військовий комісаріат оповіщених військовозобов’язаних будуть керівники органів місцевого самоврядування, представники правоохоронних органів та об’єднаного міськрайонного військового комісаріату на розширеній нараді, що відбудеться завтра.

– Причому відповідати будуть не тільки військовозобов’язані, що не з’явилися, отримавши повістки, а й посадові особи, що повинні координувати мобілізаційну роботу на території населеного пункту, – наголосив Анатолій Тимошенко. Детальніше читайте тут.

Нагадаємо, у травні поточного року вироком суду 25-річного жителя міста Черкаси засуджено за вчинення злочину, передбаченого ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України.
 
Джерело: http://provce.ck.ua/
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-07-2015, 15:28. Переглядів: (474). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини