"Укрпошта" значно підвищила тарифи на доставку листів і посилок: Названо цифри

Теги:
"Укрпошта" значно підвищила тарифи на доставку листів і посилок: Названо цифриКомпанія підвищила тарифи на доставку письмової кореспонденції на 40% з 10 вересня. Вартість доставки посилок в межах України середньою вагою 2,5 кг збільшиться на 15%.

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» підвищила тарифи на доставку письмової кореспонденції на 40% із 10 вересня поточного року.

Відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), опублікованого в газеті «Урядовий кур'єр», тарифи на послуги поштового зв'язку підвищуються в два етапи: перший з 10 вересня поточного року, другий - з 1 січня 2019 року.

Із 10 вересня тарифи на пересилання письмової кореспонденції підвищуються на 40%, зокрема, на доставку непріоритетного листа вагою до 50 г - на 2 грн. Вартість доставки посилок у межах України середньою вагою 2,5 кг збільшиться на 15%.

На другому етапі з 1 січня 2019 року тариф на пересилання непріоритетного листа до 50 г збільшиться на 14%, а на пересилання посилки в межах України середньою вагою 2,5 кг - на 9%. Тариф на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг у межах області становитиме 45 грн (з ПДВ), по Україні - 51 грн (з ПДВ).

Водночас тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень «Укрпошта Стандарт» не зміняться.

Також «Укрпошта» з 10 вересня спрощує тарифікацію переказів і прийому платежів у неавтоматизованих відділеннях, запроваджуючи фіксовану абсолютну комісію за кожен діапазон суми переказу/платежу.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
16-09-2018, 10:00. Переглядів: (329). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини