Богдан Шкарбута: "Ми не маємо права забувати про наших земляків, яких доля випробовує на старості своїх років."

Теги:
Богдан Шкарбута: "Ми не маємо права забувати про наших земляків, яких доля випробовує на старості своїх років."22 серпня сільський Голова с. Мошни Богдан Вікторович Шкарбута разом з депутатом Черкаської районної ради Володимиром Михайловичем Шимановським та соціальним працівником Ольгою Іванівною Крамар відвідали Будинок-інтернат для одиноких непрацездатних громадян в селі Лозівок з метою привітання своїх земляків, які проживають в Будинку-інтернаті, з наступаючими святами - Днем Незалежності України та Днем села Мошни.

Богдан Шкарбута: "В Будинку-інтернаті проживає троє наших односельців, які в силу життєвих обставин змушені були покинути свої домівки та поселитися в цьому комунальному закладі. Ми не маємо права забувати про наших земляків, яких доля випробовує на старості своїх років. Якби Ви бачили їх очі наповнені сльозами, Ви б мене зрозуміли."

Та не тільки передсвятковий настрій привезли гості. Богдан Шкарбута та Володимир Шимановський передали своїм односельця - жителям "будинку пристарілих" продуктові набори від мошнівських підприємців, уважно вислухали проблеми, які турбують односельців, допомогу у вирішені яких обовязково нададуть найближчим часом.

"На сам перед, потрібно бути людиною!" - впевнені Богдан Вікторович і Володимир Михайлович, - "А вже потім чиновником. Ми зробимо все, щоби наші односельчани, де б Вони не знаходились, не почували себе покинутими!"

Богдан Шкарбута: "Ми не маємо права забувати про наших земляків, яких доля випробовує на старості своїх років."Богдан Шкарбута: "Ми не маємо права забувати про наших земляків, яких доля випробовує на старості своїх років."скачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-08-2016, 21:08. Переглядів: (1336). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини