Обласні управління лісових господарств оприлюднюватимуть інформацію про вирубку дерев.

Теги:
Обласні управління лісових господарств оприлюднюватимуть інформацію про вирубку дерев.Всім начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства, керівникам лісгоспів надано доручення оприлюднювати на сайтах повну інформацію про вирубку дерев на лісових ділянках. А також опубліковувати реєстр видачі лісорубних квитків.

Про це повідомила т.в.о. Голови лісного агентства Христина Юшкевич під час інспектування роботи лісової охорони на Чернігівщині.

«Буду й надалі продовжувати боротьбу з незаконними рубками. Все має бути відкрито. Ці умови унеможливлять зловживання самими працівниками лісгоспів. Та підробити документи буде складно», - наголосила Христина Юшкевич.

Т.в.о. Голови лісного агентства заявила, що дала доручення забезпечити виставлення на аукціони з продажу необробленої деревини всього обсягу лісової продукції. Та дотримуватись чіткого механізму її продажу. «Після аукціонів обласні управління повинні розмістити на сайтах виробничі програми лісових господарств. Такі заходи необхідні для забезпечення потреб вітчизняної деревообробної промисловості. Суспільство має знати, які об’єми викуповуються, а які насправді переробляють», - підкреслила Христина Юшкевич.

Довідково: Для інформування громадськості буде опубліковуватись перелік лісових ділянок про проведення рубок деревини у лісах. Які відведені для заготівлі деревини у порядку рубок головного користування. Також рубок формування та оздоровлення, пов’язаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства. Ще оприлюднюватиметься реєстр видачі лісорубних квитків на заготівлю деревини.

За інформацією Держлісагентства
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
10-08-2016, 17:35. Переглядів: (878). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини