У районі розроблено Програму розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2017 роки.

Теги:
У районі розроблено Програму розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2017 роки.Дану районну програму — розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки — було розроблено райдержадміністрацією за пропозицією дорожників, для покращення стану соціально-економічного розвитку, інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення району, існує необхідність поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства.

Створення сприятливих умов, необхідних для стабільного та ефективного розвитку дорожнього комплексу району, залишається одним із пріоритетних завдань діяльності Черкаської районної державної адміністрації та районної ради. Протяжність автомобільних доріг загального користування на території Черкаського району складає 361,8 км, з них дороги державного значення – 180 км, місцевого значення – 181,8 км. У зв’язку зі значним транспортним навантаженням шляхова мережа району втрачає свої експлуатаційні якості і потребує поточного і капітального ремонту.

З огляду на зазначене, з врахуванням необхідності здійснення реформування державного управління автомобільними дорогами у найближчому періоді, розроблена Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки.

Метою Програми є: створення безпечних умов дорожнього руху та розвиток дорожньої інфраструктури; покращення показників соціально-економічного розвитку району, його інвестиційної та туристичної привабливості, піднесення виробництва за рахунок будівництва, реконструкції, ремонту та утримання основних доріг загального користування; забезпечення життєво важливих інтересів населення, об’єктів виробництва, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування шляхом поліпшення стану автотранспортного сполучення. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фондів районного бюджету, коштів сільських бюджетів району та інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Головним розпорядником коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення виступає Черкаська районна державна адміністрація.

В даний час Програма знаходиться в стадії обговорення для подальшого прприйняття на сесії районної ради.


За інформацією сайту Черкаської РДА
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
3-08-2016, 11:32. Переглядів: (964). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини