МОН подовжив термін вступу до закладів профтехосвіти

Теги:
МОН подовжив термін вступу до закладів профтехосвітиДо 1 жовтня заклади профтехосвіти можуть проводити додатковий прийом вступників на місця регіонального та державного замовлення.

Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, який був надісланий департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрації, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

“Для забезпечення рівного права громадян на здобуття професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів та виконання закладами професійної (професійно-технічної) освіти регіонального та/або державного замовлення Міністерство продовжує прийом громадян на навчання до закладів ПТО на 2018/2019 навчальний рік до 1 жовтня 2018 року”, - йдеться у листі.

Також у відомстві нагадали, що відповідно до Типових правил прийому до закладів ПТО, зарахування учнів на бюджет здійснюється в межах ліцензованого обсягу.

Як повідомлялося, наразі вже понад 60 тисяч вступників зараховані до закладів ПТО на бюджет.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
7-09-2018, 11:00. Переглядів: (329). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини