ПРО ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ Р-10 НА ДІЛЯНЦІ КМ 45+800 - КМ 52+800 У СЕЛІ МОШНИ

Теги:
ПРО ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ Р-10 НА ДІЛЯНЦІ КМ 45+800 - КМ 52+800 У СЕЛІ МОШНИЯк повідомляє прес-служба САД у Черкаській області, у селі Мошни Черкаського району Черкаської області на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядною організацією ТОВ «Главшляхбуд» у липні розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту.

Голова села Мошни Богдан Шкарбута прокоментував інформацію Служби автомобільних доріг в Черкаській області: "Останнім часом серед мешканців нашого села знову почали ширитись думки щодо перекриття дороги через порушення обіцяних керівництвом САД термінів початку ремонтних робіт. Я чудово розумію односельців. Наболіло. Проте весь цей час сільська рада тримала питання на контролі. Все буде добре! Терпіння нам і їм!"

Повідомлення Служби автомобільних доріг в Черкаській області:

"Минулого тижня Службою автомобільних доріг у Черкаській області було укладено договір з ТОВ «Главшляхбуд» про проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 - км 52+800. ТОВ «Главшляхбуд» перемогло у тендері, надавши найбільш привабливу цінову пропозицію, що проводився у системі державних закупівель «ProZorro».

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з поточного середнього ремонту відрізку автодороги загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800 у селі Мошни Черкаського району. Спеціалісти ДП «ДерждорНДІ імені М.П. Шульгіна» та Черкаського ВКП «Укрдіпродор» провели обстеження цієї ділянки дороги та надали рекомендації щодо її ремонту.

Відповідно до обсягів фінансування, передбаченого внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України №78-р від 17.01.2018 р., на проведення ремонтних робіт на даний час виділено фінансування з Державного бюджету у розмірі 57 млн грн. У разі продовження фінансування поточного середнього ремонту зазначеної ділянки автодороги Р-10 з Державного бюджету або з інших джерел, ремонтні роботи продовжаться та будуть виконані у повному обсязі.

Ремонтні роботи на автодорозі розпочнуться від в’їзду у село зі сторони Канева. Відповідно до укладеного договору з підрядною організацією ТОВ «Главшляхбуд», у рамках поточного середнього ремонту автодороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800 буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування тротуарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше.

Наразі керівництвом Служби автомобільних доріг у Черкаській області проведено нараду з ТОВ «Главшляхбуд», на якій було поставлено завдання щодо проведення підрядною організацією якісного ремонту автодороги за час, обумовлений графіком виконання робіт та договором. Розроблено та затверджено графік виконання робіт у межах доведеного фінансування.
ПРО ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ Р-10 НА ДІЛЯНЦІ КМ 45+800 - КМ 52+800 У СЕЛІ МОШНИ

Згідно з укладеним договором, підрядник ТОВ «Главшляхбуд» гарантуватиме якість та експлуатацію нового покриття з асфальтобетонних сумішей впродовж 10 років. У разі виявлення впродовж гарантійного терміну експлуатації об’єкта вад, відповідальність за які несе підрядник, він зобов’язаний усунути виявлені недоліки за власний рахунок. Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюватимуть спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги Р-10 цієї весни опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Зокрема, через недостатність фінансування з Держбюджету, порушення міжремонтних термінів покриття автодороги. До того ж, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, також сприяли передчасному руйнуванню автодороги."скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-07-2018, 16:07. Переглядів: (1629). Коментарів: (1)

Комментарі

Автор: Олександр Статус: Группа: Гости
Вітаю з перемогою та довгожданим початком проведення робіт на Р10. Тепер будемо контролювати хід та якість виконання робіт згідно графіку. І починати боротися за дорогу Т 2403. Якщо у Вас (голови села, сільської ради) є можливість, уточнити у когось з фахівців автодору такі питання (по графіку надання послуг). Зокрема в ньому вказано: в графі види робіт, пункт 1 планування узбіч, питання: яка ширина від краю дороги до людських дворів буде спланована. Де планується виконувати планування узбіччя бо обсяг вказаний в м2 і відповідно, порахувати чи по всій протяжності дороги де буде проводитись ремонт буде виконано планування неможливо.Не знаючи де, та на яку ширину воно буде виконано, бо я пам'ятаю, що зі слів когось з автодору однією з причин руйнування дороги стало те, що люди "самовільно завищили узбіччя і воді не було куди стікати"). Підсипка узбіч, де вона планується, та чим? Укріплення ЩПС по всій довжині ділянки яка ремонтується і на скільки від краю дороги (ЩМА)? Пункт "Дорожній одяг" тип 1, яка товщина шару посилення? Яка товщина вирівнювального шару та з якого матріалу (якість)? Яка товщина покриття з ЩМА ? Де будуть розміщені бортові (бордюрні камені) це заміна старих в центрі ? На які? Чи буде гарантійний термін на ці бордюрні камені (бо ті що в Черкасах по Благовісній вже посипались). Як їх будуть укладати, на бетон, чи ні? як будуть ставити на поворотах (маю на увазі чи будуть охайно підрізати кути, чи просто стикують і буде щілина між ними) як будуть робити з'їзди (просто класти боком, чи заглиблювати)? Трошки не зрозуміло що мається на увазі в пунктах "тип 3" там незначні обсяги і не зрозуміло що це (мені не зрозуміло, може хто знає, то поясніть). По "Обстановка та влаштування дороги", там також розбито на типи 1,2,3 не зрозуміло що це. На скільки метрів від дороги Р10 повиненні будуть зроблені з'їзди на інші вулиці. Питання ВЕЛИКЕ по пункту "Зупинкові майданчики" там кругом 0. Їх не буде ? Бо вчора ще були у планах. Влаштування тротуару (чого так мало) де він буде влаштований? Питання..... Невже тротуар і велосипедна доріжка так сильно завищує вартість ремонту? Тротуар людям потрібен, там же взимку ніде йти, після дощу до клуба не можна дійти. По знакам дорожнім та розмітці - які знаки (тех. характеристики) і яка фарба буде використовуватись для розмітки? Оце все :) якщо є можливість було б чудово щоб нам пояснили з автодору чи представник ТОВ «Главшляхбуд». Дякую.

Схожі новини