Для абітурієнтів відкрили реєстрацію електронних кабінетів

Теги:
Для абітурієнтів відкрили реєстрацію електронних кабінетівЗ 2 липня в Україні розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, яка триватиме до 18:00 25 липня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Також повідомляється, що 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18:00 26 липня.

Для реєстрації необхідно перейти за ПОСИЛАННЯМ та зазначити особисту інформацію абітурієнта: адреса електронної пошти, пароль, дані сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і дані атестата про повну загальну середню освіту.

Докладна інструкція з реєстрації кабінету доступна ТУТ, також можна переглянути ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЮ.

На сторінці реєстрації наголошується, що усі електронні кабінети, створені в 2016-2017 роках, та тестові кабінети, які створювалися 25 і 26 червня, видалені. Тож якщо вступник раніше вже реєстрував кабінет, але цього року планує вступати знову, то йому потрібно заново пройти процедуру реєстрації.

Також у МОН нагадали, що цього року абітурієнти повинні самостійно розраховувати середній бал атестата. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин.

На САЙТІ доступний калькулятор для розрахунку бала. Він автоматично обчислює бал — вступникові лише потрібно внести до нього всі оцінки з додатка до атестата: інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація. Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються.

Якщо в додатку до атестата зазначений середній бал, то обов’язково потрібно перевірити, чи за правильною методикою він обчислений, тобто чи всі оцінки враховані. Якщо цифри не збігаються, то вступнику потрібно зазначити під час реєстрації розрахований за правильною методикою бал. Середній бал можна вказувати як через крапку, так і через кому.

Якщо при введенні в особистий електронний кабінет середній бал введено з помилкою, вступник може виправити самостійно до подання першої заяви. Правильність обчислення балу перевірятимуть приймальні комісії вишів.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
3-07-2018, 00:21. Переглядів: (274). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини