Нацбанк 1 липня назавжди змінить життя українців

Теги:
Нацбанк 1 липня назавжди змінить життя українцівМонети номіналом 1, 2, 5 і 25 копійок припинять карбувати з неділі, 1 липня. У побуті збережуться тільки номінали в 50 і 10 копійок.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національного банку України. Регулятор вирішив почати зміни з-за нових правил округлення загальної суми покупки. Це, в свою чергу, зробили для того, щоб банально спростити готівковий розрахунок.

Представники Нацбанку уточнили, що номінал, який знімається з виробництва, як і раніше є дійсним, так що не прийняти подібні монети в магазині просто не мають права. Ці гроші будуть виводитися з ужитку поступово і максимально непомітно, а діяти будуть до тих пір, поки НБУ не прийме окреме рішення з цього питання.

Округлення відбуватиметься за такими правилами:

- сума, що закінчується від 1 до 4 копійок, округляється в бік зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок;
- сума, що закінчується від 5 до 9 копійок, округляється в бік збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
29-06-2018, 07:00. Переглядів: (662). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини