ВР прийняла закон про валюту. В НБУ пояснили, що зміниться для українців

Теги:
ВР прийняла закон про валюту. В НБУ пояснили, що зміниться для українцівФілософія нового закону полягає в принципі «що не заборонено ним, те дозволено», заявили в НБУ.

Верховна рада України 21 червня прийняла у другому читанні і в цілому закон №8152 про валюту і валютні операції, який уже назвали «фінансовим безвізом», оскільки він містить норми, що мають лібералізувати валютні операції як для українського бізнесу, так і для населення.

Так, тримати гроші в іноземних банках, як і купувати за кордоном нерухомість чи цінні папери, громадяни України тепер зможуть вільно, без оформлення ліцензії в НБУ. Нацбанк також скасовує контроль за купівлею громадянами України валюти на суму до 150 тисяч гривень.

Що саме зміниться з прийняттям закону, в Нацбанку України пояснили за допомогою інфографіки.
ВР прийняла закон про валюту. В НБУ пояснили, що зміниться для українцівВР прийняла закон про валюту. В НБУ пояснили, що зміниться для українцівВР прийняла закон про валюту. В НБУ пояснили, що зміниться для українцівВР прийняла закон про валюту. В НБУ пояснили, що зміниться для українцівскачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-06-2018, 14:00. Переглядів: (712). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини