Народні обранці.

Теги:
Народні обранці."Народні обранці" - в наш час це словосполучення частіше вживають з гіркою іронією в голосі по відношенню до депутатів різних рівнів. Проте є й такі, що пам'ятають про тих, хто доручив представляти свої інтереси у владних органах.

"Вікторович, ми повинні допомогти цим людям" - з таких слів починається зустріч сільського Голови с.Мошни Богдана Вікторовича Шкарбути з депутатом Черкаської районної ради Володимиром Михайловичем Шимановським. « …Залишилася сама нікому не потрібна…», «… коштів пенсії не вистачає на ліки…», «… змилуйтеся допоможіть інваліду з отопленням, замерзаю …», «… діти забули за мене допоможіть з дровами, коштів пенсії навіть на ліки не вистачає не говорячи паро хліб…» - це тільки невеличкі цитати із звернень з благанням про допомогу, які майже кожного тижня надходять до справжніх Народних Обранців від пенсіонерів, одиноких, непрацездатних, літніх жителів Мошнівської громади.

Хто звертається знають,- допоможуть. Так і цього разу гуркіт важкої техніки з благодійним твердим паливом для одиноких пенсіонерів-інвалідів викликав сльози вдячності на очах стареньких.

"Обіцянка молитись за здоров’я - найкраща винагорода!" - кажуть Богдан Шкарбута та Володимир Шимановський.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
12-06-2016, 10:05. Переглядів: (1810). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини