Розпочато поточний ремонт тротуару по вул.Спасо-Преображенській.

Теги:
Розпочато поточний ремонт тротуару по вул.Спасо-Преображенській.Розпочалися відновлювальні роботи і поточний ремонт тротуарів по вулиці Спасо-Преображенській від вул. Максима Преснякова до пров.Поштового.

Необхідність ремонту була обумовлена організацією пішоходного руху в центральній частині села і неможливістю (небажанням?) власника автодороги регіонального значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук це зробити.

Відповідно до Генерального плану села Мошни вулиця Спасо-Преображенська віднесена до житлової вулиці і співпадає із автодорогою загального користування регіонального значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, балансоутримувачем якої є "Черкасиоблавтодор".

Розпочато поточний ремонт тротуару по вул.Спасо-Преображенській."Відсутність можливості пішоходного руху, відсутність тротуарів в ценрі села - сором не тільки для мене, а і для кожного корінного жителя с. Мошни. Тому мої кроки в наведенні ладу на території нашої громади підтримав весь депутатський корпус сільської ради." - наголосив сільський Голова села Мошни Богдан Вікторович Шкарбута - "Тож, після неодноразового ігнорування цієї проблеми з боку Облавтодору, нами було розроблено Робочий проект "Поточний ремонт тротуару по вул.Спасо-Преображенській в с.Мошни, Черкаського району", відповідно до якого і відбувається облаштування пішоходних доріжок."скачать dle 10.4фильмы бесплатно
7-06-2016, 13:13. Переглядів: (1195). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини