Творіть добро своєю працею!

Теги:
Творіть добро своєю працею!Слово «добро» має кілька значень. В одному з них мова йдеться про матеріальний добробут, коли люди роблять добро своєю працею.

Піклуючись про самих менших жителів громади с. Мошни на території села силами батьків з допомогою сільського голови Богдана Шкарбути, сільських депутатів, декого з депутатів району з’являються прекрасні дитячі майданчики.

Днями один із дитячих майданчиків, створений за підтримки сільського голови руками батьків, що розташований на вул. Ткаліча, поповниться справжнім витвором мистецтва – великою дитячою гойдалкою, що власними руками разом створили батьки дітей сім'ї Остахових-Луциків, сім'ї Заярних, сім'ї сільського голови Богдана Вікторовича Шкарбути та ін.

"Кожен з нас, проживши своє життя, повинен залишити на цій землі певну згадку про себе. Хтось будує прекрасні архітектурні споруди, які залишаються служити іншим багато років, хтось створює чудові художні полотна, хтось бачить своє покликання в навчанні і вихованні, а хтось вносить свій вклад у швидкоплинне життя суспільства своєю звичайною і водночас такою потрібною повсякденною працею." - наголосив сільський Голова села Мошни Богдан Вікторович Шкарбута.

Підтримав ініціативу «власними руками» - своєю працею і депутат Черкаської районної ради Володимир Михайлович Шимановський. Доречі, Володимир Михайлович не залишається осторонь проблем не тільки району, а намагається всіляко долучатися навіть взявши в руки робочий інструмент.

Творіть добро своєю працею!скачать dle 10.4фильмы бесплатно
7-06-2016, 12:38. Переглядів: (1930). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини