Незабаром в Україні запрацює система фото- і відеофіксації порушень ПДР

Теги:
Незабаром в Україні запрацює система фото- і відеофіксації порушень ПДРНезабаром в Україні запрацює система фото- і відеофіксації порушень ПДР.

Перший заступник голови національної поліції України Вячеслав Аброськін висловив сподівання, що після запуску системи відеоспостереження та автоматичного формування штрафів за порушення Правил дорожнього руху водії повернуться до ретельного дотримування ПДР.

Нагадаємо, що закон про введення фото та відео фіксації порушень ПДР вже підписаний президентом та опублікований. Він набуває чинності в вересні поточного року.

«Як тільки запрацює сучасна система відеоспостереження та порушення ПДР будуть фіксуватися, а далі додому до правопорушника прийде повідомлення, що ви порушили правила й штраф 5-10 тисяч грн, а у разі несплати - подальший арешт майна. Ось тоді всі масово й повернуться до ретельного дотримання правил. Бо дешевше буде виконати, аніж не виконати», – зазначив перший заступник голови національної поліції України Вячеслав Аброськин.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
26-05-2018, 00:45. Переглядів: (309). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини