Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 29 травня 2016 18:47

ФК "Мошни-2" - "Олімп" Руська Поляна 2:1 (ОНОВЛЕНО).

ФК "Мошни-2" - "Олімп" Руська Поляна 2:1 (ОНОВЛЕНО).Відбувся матч другого туру першості Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги.

ФК "Мошни-2" на своєму полі приймали русько-полянський "Олімп". Переможний заділ було зроблено ще в першому таймі. Тож у підсумку - перемога нашої команди - 2:1.

На поле в складі ФК "Мошни-2" виходили: воротар - Олександр Цимбал; захистники - Ярослав Гаврилюк, Станіслав Єжов, Олександр Бліндовський, Ігор Сокуренко; півзахистники - Владислав Батировський, Ігор Путря, Віталій Полюхович, Євген Коломієць, Василь Лисенко; нападник - Владислав Дорош. В другому таймі замість Путрі вийшов Олександр Хижняк, а замість Батировського - Богдан Руденко.

Голи в нашій команді забивали Василь Лисенко і Владислав Батировський.

ФК "Мошни-2" - "Олімп" Руська Поляна 2:1 (ОНОВЛЕНО).ФК "Мошни-2" - "Олімп" Руська Поляна 2:1 (ОНОВЛЕНО).ФК "Мошни-2" - "Олімп" Руська Поляна 2:1 (ОНОВЛЕНО).