Виші Черкащини отримали обсяги держзамовлення на 2018 рік

Теги:
Виші Черкащини отримали обсяги держзамовлення на 2018 рікМіністерство освіти і науки України погодило максимальні обсяги державного замовлення на прийом до закладів вищої освіти у 2018 році.

Відповідний документ розміщено на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія-2018».

Так, на Черкащині абітурієнти зможуть претендувати на такі місця держзамовлення:

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького матиме 511місць державного замовлення для вступу на навчання на перший курс денної форми для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

Черкаський державний технологічний університет — 496 місць державного замовлення для вступу на навчання на перший курс денної форми для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

Уманський національний університет садівництва — 387 місць державного замовлення для вступу на навчання на перший курс денної форми для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини — 342 місця державного замовлення для вступу на навчання на перший курс денної форми для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

Загалом виші області зможуть взяти на місця держзамовлення 1736 абітурієнтів.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
18-04-2018, 15:39. Переглядів: (316). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини