Проект "Вивезення сміття в с.Мошни"

Теги:
Проект "Вивезення сміття в с.Мошни"Шановні читачі нашого порталу, пропоную до Вашої уваги місце для обговорення наболілої теми "Вивезення сміття". Будь-хто може висловити свою думку. Те що в нашому селі існує дана проблема, не секретом, головне зробити механізм, який би вирішив дану проблему не одноразово, а на постійній основі. Будь-які ідеї мають місце, навіть самі неймовірні. Свої пропозиції пишіть в коментарях, або надсилайте на поштову адресу: elitrusikom@gmail.com (обовязково вказати ваші імя).

Пропоную вносити пропозиції, бачення - як потрібно організувати процесс вивезення сміття в с.Мошни. Маю своє бачення, але хочеться для початку взнати Вашу думку. Прошу писати конкретні речі, а саме: механізм/процес вивезення сміття, враховуючи такі сторони як: фінансова, технічна, інформаційна та інші. Також велике - прохання поважати один одного в розмові.

Також запрошую підприєців, підприємства, приватних осіб, які готові надавати свої послуги по вивезенню мусора. Свої пропозиції пишіть в коментарях, або надсилайте на поштову адресу: elitrusikom@gmail.com (обовязково вказати ваші імя).

З повагою та надією на співпрацю, Компанієць Руслан.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
25-05-2016, 13:44. Переглядів: (6432). Коментарів: (2)

Комментарі

Автор: Анатолій Журило Статус: Группа: Гости
Крок ПЕРШИЙ
Чисто там, де не смітять!

Відкрити пункт прийому вторинної сировини:
1. Налагодити збір вторинної сировини:
- склотара, скло;
- макулатура;
- ганчір’я;
- пластик;
- металобрухт.
2. Виділити майданчики по «кутках» села, обгородити, поставити контейнери для збору і сортування скла і пластику призначити доглядача майданчиків з оплатою коштів з комунального збору. (Одну скляну чи пластикову пляшку з Ревок ніхто не буде нести в центр села, щоб здати її в пункті прийому)
Крок ДРУГИЙ
Відповідальність кожного!
Налагодити вивезення побутового сміття
1. Розрахувати економічно обґрунтований мінімум коштів, необхідний для утилізації відходів на черкаському сміттєзвалищі (через місцевих підприємців чи через службу чистоти м.Черкаси чи у взаємодії із сусідніми селами, де це вже здійснюють).
2. Рішенням сесії сільської ради встановити платіж (комунальний, екологічний чи інший за формулюванням):
- обов’язковий мінімальний платіж з двору – грн.;
- за кожного дорослого (починаючи з другого) + 20-30 %;
- за кожну дитину, пенсіонера +10- 20 %.
- Тут можливі варіанти. Головне: кожен повинен платити.
3. Встановити штраф за несанкціонований вивіз – 100 мінімальних оплат комунального збору та за несплату комунального (екологічного) збору.
4. Рішення сесії довести КОЖНОМУ жителю села (з підписом).

Крок ТРЕТІЙ
Створити комунальне підприємство.
Автор: Наталія Статус: Группа: Гости
Дуже правильне рішення,в Дахнівці зробили саме так,встановили альфатори,а за вивіз сміття усі жителі сплачують кошти.

Схожі новини