Хто в Україні не буде мати права на пенсію

Теги:
Хто в Україні не буде мати права на пенсіюУкраїнці, які не напрацювали достатню кількість пенсійного стажу, отримають «пенсію» в розмірі прожиткового мінімуму.

Про це в інтерв'ю «Сегодня» розповів заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

За його словами, ситуації, що людина залишиться взагалі без засобів до існування, не буде. «Крім пенсії, у нас передбачена державна соціальна допомога, і, якщо людина не має мінімального страхового стажу, то для нього передбачається соціальна допомога після досягнення 65 років», - пояснив Шамбір.

Заступник міністра уточнив, що державна соціальна допомога призначається в розмірі прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум зараз - 1 373 гривні.

Тобто, ті, хто не напрацював і 15 років стажу, на пенсію не матимуть права. Вони можуть отримати державну соціальну допомогу.

Шабмір підкреслив, що пенсійна реформа передбачає відмінність в розмірі пенсій в залежності від стажу. «Якщо людина не працює, то вона залишиться без пенсії. Що таке пенсія? Це не те, що дарується державами. Пенсія - це те, що зароблено людиною. У нас мінімальний страховий стаж, який дає право на пенсію, - 15 років. І це залишається незмінним. Інше питання - який розмір пенсії буде при такому стажі. Зрозуміло, що якщо одна людина пропрацював 15 років, а інший - 35 років, то у них повинна бути різна пенсія. І зрозуміло, що, якщо людина платила більше внесків, він повинен отримувати більшу пенсію. Саме на цьому побудована пенсійна реформа. Так що нелегальна зайнятість негативно впливає на майбутнє людини», - підсумував Шамбір.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-04-2018, 12:00. Переглядів: (488). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини