У МОШНАХ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ НА КАНІВ

Теги:
У МОШНАХ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ НА КАНІВНа автодорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук км 45+800 – 52+800, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, філії ДП «Черкаський облавтодор» цього тижня розпочали роботи із приведення до належного стану проїжджої частини для забезпечення проїзду автомобільного транспорту.

Наразі проходять роботи із планування узбіччя, ямковий ремонт методом просочення, а також підготовчі роботи до проведення ямкового ремонту гарячою асфальтобетонною сумішшю.

Вже проведено очищення дорожнього покриття від нанесеного ґрунту, проводиться засипка промоїн щебенем. Роботи проводять працівники філій «Черкаський райавтодор» та «Черкаська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор».
Дорожнє покриття автодороги Р-10 у селі Мошни цієї весни опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Зокрема, через недостатність фінансування з Держбюджету, порушено міжремонтні терміни покриття автодороги. Крім того, відрізок дороги проходить через село і місцеві мешканці самовільно завищили узбіччя. Це призводить до постійного застою води на проїжджій частині та до перезволоження основи дороги. Що і призводить до передчасного руйнування асфальтобетонного покриття. До того ж, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, також сприяють передчасному руйнуванню автодороги.

Наразі Службою автомобільних доріг у Черкаській області розробляється проект з поточного середнього ремонту відрізку автодороги загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – 52+800 у селі Мошни Черкаського району. Також залучено спеціалістів ДП «ДерждорНДІ імені М.П. Шульгіна» з проведення обстеження цієї ділянки дороги для того, щоб надати рекомендації по її ремонту та спеціалістів Черкаського ВКП «Укрдіпродор» для проведення вишукувальних робіт.

У разі виділення коштів з Державного бюджету на виконання робіт з поточного середнього ремонту цієї ділянки автомобільної дороги у селі Мошни, то ці роботи можуть бути проведені у 2018 році.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
4-04-2018, 17:10. Переглядів: (990). Коментарів: (1)

Комментарі

Автор: Альона Статус: Группа: Гости
Дійсно, зустріли вчора Автодор, в районі виїзду з села, напрямок робіт до Мошен. Не розумію, чого тільки пропустили метрів 300 великих ям, і почали з середини. І, якщо чесно, не розумію, як можна в самому селі проводити ямковий ремонт, якщо асфальту майже ніде не залишилось...:((

Схожі новини