Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Головне / Спорт 22 травня 2016 19:52

ФК "Мошни" продовжують переможну ходу в першості області з футболу!

Відбулися матчі третього туру першості Черкаської області з футболу серед команд Першої ліги.

ФК "Мошни" на своєму полі приймав команду "Дмитрушки" з Уманського району. Голи Юрія Гасанова в першому таймі та Олександра Діхтяренка - в другому принесли перемогу нашій команді з рахунком 2:0.

Це третя перемога поспіль команди ФК "Мошни". Маючи в активі 9 очок, наша команда ділить 1-3 місця з чорнобаївським "Колосом" та катеринопільською "Нашою Рябою".

Наступний, четвертий, тур першості Черкаської області серед команд Першої ліги відбудеться 29 травня. ФК "Мошни" завітає в гості до команди "Шевченків край" із Звенигородського району. Після трьох турів наш суперник посідає дев'яте місце в турнірній таблиці, маючи в активі одну нічію при двох поразках.