Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Спорт 21 травня 2016 21:46

ФК "Мошни-2" завдають нищівної поразки команді з Вергунів!

ФК "Мошни-2" завдають нищівної поразки команді з Вергунів!Відбувся матч другого туру першості Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги.

В Мошни на матч з командою ФК "Мошни-2" завітали футболісти ФК "Вергуни". Гостинні господарі на зеленому газоні виявилися не настільки гостинними, дозволивши гостям забити два м'ячі, відповівши на це п'ятьма. Переконлива перемога ФК "Мошни-2" з рахунком 5:2!

Склад нашої команди в цій грі: у воротах - Олександр Цимбал; захистники - Ярослав Гаврилюк, Сергій Поляков, Олександр Бліндовський, Ігор Сокуренко; півзахистники - Владислав Батировський, Ігор Путря, Станіслав Єжов, Владислав Шепель, Богдан Руденко; нападник - Владислав Дорош. В другому таймі замість Богдана Руденка вийшов Василь Лисенко, замість Ярослава Гаврилюка вийшов Олександр Хижняк, а  замість Ігоря Путрі -  Євген Коломієць.

Голи в нашій команді забивали: Владислав Дорош - 4 та Владислав Шепель - 1.