Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Спорт 19 травня 2016 11:41

ФК "Мошни" поступилися в півфіналі Кубка м.Черкаси.

ФК "Мошни" поступилися в півфіналі Кубка м.Черкаси.Вчора відбувся півфінальний матч Кубка м.Черкаси між командами ФК "Мошни" та "Енергія" (м.Черкаси). Матч вийшов драматичним. Після першого тайму наша команда вела в рахунку 1:0, крім цього було не реалізовано велику кількість гольових моментів. Після перерви команді з Черкас вдалося зрівняти рахунок і перевести гру в серію одинадцятиметрових.

Влучнішими виявилися гравці "Енергії". Остаточній рахунок матчу - 6:5 на користь черкащан. Бажаємо їм вдалої гри в фіналі, а нашій команді успішних ігор на першість Чемпіонату області.

Наступну свою гру в рамках Чемпіонату області серед команд Першої ліги команда ФК "Мошни" проведе у себе вдома з командою "Дмитрушки". Перед цією грою наша команда займає четверту сходинку в турнірній таблиці, і має 100% результат за підсумками 2-х турів. Команда "Дмитрушки" - пяте.

Запрошуємо всих вболівальників в неділю на 16-00 прийти на стадіон с.Мошни, та підтримати свою команду.