Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Спорт 17 травня 2016 16:42

ФК "Спортинг" Софіївка - ФК Мошни-2 - 4:2

ФК "Спортинг" Софіївка - ФК Мошни-2 - 4:2Як ми вже повідомляли команда ФК "Мошни-2" 15 травня стартувала в першості Черкаського району серед команд Другої ліги.

У виїздному матчі, на полі стадіону села Тубільці, суперником нашої команди був софіївський "Спортінг".

Як інформує офіційна сторінка ***ФК Мошни-2*** в соціальній мережі "Вконтакті" на першу гру чемпіонату ФК "Мошни-2" вийшли в такому складі: воротар: Ткаченко; в захисті: Путря, Поляков, Бліндовський, Сокуренко; півзахист: Батировський, Хижняк, Єжов, Шепель, Кобзар; в нападі: Лисенко. В перерві матчу замість Кобзаря вийшов Коваль, замість Хижняка - Коломієць Є., замість Батировського - Руденко. В запасі залишились: Бібік і Цимбал.

На чотири гола господарів поля наші футболісти змогли відповісти лише "дублем" Лисенка.

У підсумку - поразка з рахунком 2:4.