Жертвою може стати кожен: Як гіпнотизери дурять довірливих українців (відео)

Теги:
Жертвою може стати кожен: Як гіпнотизери дурять довірливих українців (відео)Злодій вводить в оману, показує гроші, але не дає їх, а продавець відраховує йому здачу.

Артем Даниленко кожен день працює з великим потоком людей. Але часто серед них може виявитися і шахрай. Найчастіше, розповідає, ці злодії виглядають, як звичайні люди, але ввівши в оману, гіпнотизують і обкрадають, - йдеться в сюжеті ІРТ Полтава.

Так сталося і з ним, його обдурили на суму понад 200 гривень. Артем Даниленко розповідає: "До мене зайшов чоловік в магазин, який відразу навідними питаннями намагався якось мене вибити з колії, у нього це не сильно виходило, потім почалися всякі заморочки, типу показати той товар, показати цей і ось цей зоровий контакт він і збив з пантелику, коли, я не пам'ятаю як все це сталося, я тільки пам'ятаю товар, який я йому продав".

Але це, каже, не єдиний випадок, такі шахрайства зустрічаються і з його колегами. Схема завжди одна: злодій вводить в оману, показує гроші, але не дає їх, а продавець відраховує йому здачу. І до поліції, каже, не звертався, адже на камерах спостереження видно, як сам відрахував гроші. "Він просто помахав у мене грошима перед очима і просто напросто їх не дав, а я йому зверху дав здачу такої самої купюрою". "Заяви сенсу немає писати, навіть якщо і була схемка, ніхто нічого б не прийняв, я сам йому віддав гроші"

Психолог Кіра Сєдих, говорить це дуже складна техніка, супроводжує одночасно ряд жестів і питань. Вводячи таким чином свідомість в оману, людина стає легкою здобіччу для злодія. "Вона може щось робити, якісь рухи, щось показувати перед очима, при цьому вона каже зовсім інший текст, який не стосується того, що тут відбувається і тоді ми намагаємося, наша свідомість, наша психіка зрозуміти, яку інформацію вона отримує".

До поліції звернень про шахраїв-гіпнотизерів не надходило, - кажуть правоохоронці. Зате, схожі скарги є. Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській обл: "Вони мають поодинокий характер, це такі як ворожіння, коли людина потрапляє в залежність і практично все з хати виносить і віддає, тому, що там є загроза, якщо не віддаси гроші, то там загинуть твої близькі, тобто йде така психологічна обробка цієї людини".

Щоб не стати черговою жертвою гіпноз-шахрайства, психологи радять ні в якому разі не дивитися в очі підозрілому людині і спробувати відвернути свою увагу на будь-який інший предмет. А в поліції відзначають, - обов'язково писати заяви в правоохоронних органів.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
27-02-2018, 00:00. Переглядів: (911). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини