Нова магнітна буря накриє Землю: На Сонці стався перший цьогоріч викид плазми

Теги:
Нова магнітна буря накриє Землю: На Сонці стався перший цьогоріч викид плазмиНа Сонці стався перший за кілька місяців викид плазми в напрямку нашої планети. У четвер очікуються магнітні бурі.

Мала магнітна буря накриє Землю у четвер, 15 лютого. Збурення магнітного поля Землі стануть реакцією, пов’язаною з «приходом» 14 лютого асиметричного викиду плазми на Сонці. Про це інформує прес-служба Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США NOAA.

Перший за кілька місяців викид плазми з атмосфери Сонця стався 12 лютого. Плазмі потрібно щонайменше доба (найчастіше близько 2−4 днів), щоб подолати відстань між Землею і Сонцем. Викид, що стався, вплине на Землю вранці 15 лютого. У четвер геомагнітний шторм триватиме близько 8−10 годин. Надзвичайних подій не прогнозується. За інформацією NOAA, Землю накриє слабка і мала магнітні бурі.

Як відомо, магнітні бурі можуть стати причиною сонливості, головного болю, емоційної нестабільності та загального погіршення самопочуття.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
15-02-2018, 00:32. Переглядів: (338). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини