Сільський Голова с. Мошни Богдан Шкарбута: коротко про головне.

Теги:
Сільський Голова с. Мошни Богдан Шкарбута: коротко про головне.Представляємо Вашій увазі флеш-інтерв'ю сільського Голови с. Мошни Богдана Шкарбути щодо нагальних питань життєдіяльності села.

- Богдане Вікторовичу, вже традиційні, на жаль, питання, які цікавляіть жителів села: дороги і сміття. Що вже зроблено для вирішення цих проблем? Які дії сільської влади направлені на благоустрій села?

- Розпочну з другого питання. Як всі вже бачили, перед травневими святами та поминальними днями було впорядковано центральну частину села та обидва сільських кладовища, встановлено лавочки на базарній площі та алеї, що веде до Спасо-Преображенського собору.

Розпочалася заміна старих або встановлення нових урн для сміття: перші вже можна побачити в центрі, незабаром подібними будуть обладнані всі громадські місця та зупинки автотранспорту.

Із анонсованого раніше. Завершилося юридичне оформлення Громадського формування "Мошнівська варта", яке покликане слідкувати за дотриманням громадського порядку в селі. Також завершили виготовлення технічної документації на освітлення вулиць А.Онищенка, Шкільна, Ткаліча, Садова, Кооперативна, Дробиша та провулку Партизанського.

Сміття. Навесні було організовано кілька заходів із централізованого вивозу сміття. Відтепер подібне буде відбуватись постійно. Щосуботи машина збиратиме і вивозитиме сміття з декількох вулиць села. Тож, якщо в якийсь день сміття на вашій вулиці не забрали, не хвилюйтеся: наступного разу обов'язково вивезуть.

Дороги. Тут слід зазначити, що головні вулиці села, Спасо-Преображенська та Соборна, належать "Облавтодору", і проведення ремонтних робіт на них не залежить від нас. Проте ми знаходимось в постійному контакті з утримувачем і, як результат, ямковий ремонт вулиці Соборної майже завершений.
По Спасо-Преображенській. Залучивши спонсорські кошти, ми виготовили технічну документацію на ремонт та облаштування тротуарів на центральній вулиці нашого села, яка пройшла погодження всіх інстанцій включно із Міністерством інфраструктури. Це дозволить нам власними силами, без втручання того ж таки "Облавтодору" (який спочатку хоче кошти, а робота - коли зможуть), впорядкувати та обладнати тротуари.

Щодо вулиць місцевого значення. З кінця травня (тут незначні корективи може внести погода) ми розпочнему роботу по впорядкуванню дорожного покриття вулиць місцевого значення.

В кінці хочу наголосити: поточні роботи з благоустрою ведуться щодня. Можливо, ми не можемо охопити все і одночасно. Тож звертаюся до односельців - якщо ми щось десь не побачили чи пропустили, сигналізуйте до сільської ради, будемо вирішувать в поточному режимі.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-05-2016, 14:40. Переглядів: (1895). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини