"Обережно! Кіберзлочинці!": Українців попередили про нові хитрощі шахраїв у мережі

Теги:
"Обережно! Кіберзлочинці!": Українців попередили про нові хитрощі шахраїв у мережіВ Україні шахраї вдосконалили способи відбирання грошей у людей і почали використовувати схеми з криптовалютами.

Про це повідомив директор Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем "ЕМА" Олександр Карпов.

"Усе, що шахраї намагалися робити зі звичайними платіжними картами, із сайтами для переказу коштів, для поповнення телефонів - зараз вони роблять із криптовалютами", - заявив Карпов.

За словами директора Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем "ЕМА", аферисти використовують масу способів для ошуканства українців. "Вам можуть запропонувати будь-яку схему збагачення з криптовалютами - і вас обдурять. Або вам запропонують фішинговий криптогаманець, або покажуть псевдокриптомайнинг, або запропонують послуги псевдокриптобіржі", - повідомив Карпов.

Експерт зазначає, що маса шахраїв з'явилася, оскільки у криптовалют в Україні немає правового статусу. "Якщо немає шкоди, тому що не зрозуміло, що криптовалюта таке, то нікого притягати до відповідальності", - підсумував Карпов.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
6-02-2018, 00:00. Переглядів: (1027). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини