Реформу Міністерства юстиції у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості завершено.

Теги:
Реформу Міністерства юстиції у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості завершено.На Черкащині, як і по всій Україні, з 1 травня цього року припинено надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу територіальними органами юстиції.

– Відтепер державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців здійснюється державними реєстраторами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, районних державних адміністрацій та нотаріусами за принципом екстериторіальності в межах України, – зазначає заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з питань державної реєстрації Нона Корж. – Державна ж реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводиться державними реєстраторами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, районних державних адміністрацій незалежно від місця знаходження нерухомого майна в межах області та нотаріусами в межах України.

За словами Нони Нодарівни, це дозволить наповнити міські бюджети, а громадянам надає право вибору суб’єктів реєстрації за принципом екстериторіальності. Окрім цього, запроваджено можливість подачі електронних документів, скорочено перелік документів для реєстрації та строки проведення реєстраційних дій.

Отож, для здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців можна звернутися до державних реєстраторів районних державних адміністрацій та виконавчих органів сільських, селищних та міських рад Черкаської області.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
6-05-2016, 13:32. Переглядів: (1136). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини