"ЛІСОВА КАЗКА" ЗАПРОШУЄ:

"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни

Теги: мошни, лісова казка, лісова казка мошни, Одинока Людмила Леонідівна, Скорина Валентина Іванівна, Мойсеєва Людмила Миколаївна, Малинко Ольга Миколаївна
"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. МошниВесна… Тепло…Ясне сонечко в небі, густа зелена травичка під ногами…Роздолля!

Тож кладіть на полички усі свої лото, мозаїки та пазли. Збирайте в чохли та коробки різноманітні конструктори та іграшки, вимикайте комп’ютери та телевізори і гайда на вулицю у веселі ігри гратися!!!

Так радять усім учасники загальносадового свята-розваги народної гри, що відбулося в ДНЗ «Лісова казка» с.Мошни Мошнівської сільської ради 19.04.2016 року.

Яка ж вона цікава ота народна гра! І в «Довгої лози», і в «Микиту», і в «Кота Опанаса»…

Дівчатка старшої групи закрасувалися у грі «Барвінець», хлопчики залюбки погралися у таку хлоп'ячу гру «Батечко», ну а в «Піжмурки» гралися із самою лялькою – мотанкою.

А до гри обов’язково ж і народні лічилки, покладені на музику, вони ще цікавіші. Ну а веселі народні пісні так і просяться із маленької дитячої душі.

Підготували захід керівник музичний Малинко Ольга Миколаївна, вихователі групп: Одинока Людмила Леонідівна, Скорина Валентина Іванівна, Ткач Тетяна Володимирівна, Мойсеєва Людмила Миколаївна активну участь прийняла і студентка-практикантка Стемблер Ілона Володимирівна.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
5-05-2016, 08:29. Переглядів: (2622). Коментарів: (0)
"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни"Свято народної гри" в дитячому закладі "Лісова казка" с. Мошни

Комментарі


Схожі новини