ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ МИСЛИВСЬКОЇ ГЛАДКОСТВОЛЬНОЇ ТА ГАЗОВОЇ ЗБРОЇ

Теги:
ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ МИСЛИВСЬКОЇ ГЛАДКОСТВОЛЬНОЇ ТА ГАЗОВОЇ ЗБРОЇДля власників зброї, що проживають на території села Мошни, 24 лютого 2018 року о 10.00 годині в приміщенні Мошнівської сільської ради буде проводитись перереєстрація всіх видів зброї з продовженням термінів дії дозволів на право зберігання та носіння зброї на три роки (до 1.05.2021р.).

Для проходження перереєстрації, власнику зброї необхідно пред'явити:

- копію паспорта;
- 2 фотокартки 3Х4 (в разі заміни дозволу);
- зброю;
- діючий дозвіл на зберігання зброї;
- медичну довідку про відсутність протипоказань, які перешкоджають володінню зброєю.

Для зручності громадян перереєстрація зброї проводиться не тільки в Черкаському РВП, а і з виїздом співробітників Черкаського РВП спільно з представниками страхових компаній. Заздалегідь треба пройти тільки медогляд і отримати медичну довідку в любому закладі охорони здоров'я.

Для консультації, отримання інформації, надання інформації про незаконне зберігання зброї та вирішення інших питань, пов'язаних зі зброєю, боєприпасами, спецзасобами та вибуховими речовинами, звертайтеся до Черкаського РВП ГУНП за адресою: м.Черкаси, пров.Медичний, 3, каб.201 та за телефонами 37 35 15 ( чергова частина, цілодобово), 097 298 20 12 (дозвільна система, з 9 до 18 год. крім неділі).

Попереджаємо: Особи, які не пройдуть перереєстрацію зброї своєчасно, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності з вилученням зброї та позбавленням дозволу на її зберігання. Тож віднесіться до перереєстрації зброї відповідально, щоб уникнути певних неприємностей, непотрібного клопоту та зайвих витрат.

Дозвільна служба Черкаського РВП ГУНП
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вчера, 00:00. Переглядів: (994). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини