Великоднє привітання адміністрації порталу та спільноти "Наші Мошни"!

Теги:
Великоднє привітання адміністрації порталу та спільноти "Наші Мошни"!Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою мамою високою паскою і дбайливо прикритим вишиттям святочним лозовим кошиком. Це свято - невід'ємна часточка українства. Така сама, як Різдвяна коляда, як славне козацьке минуле, як Дніпро, як Софія . . . Великдень приходить до нас - аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова.

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!!! Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай оселиться у Вашому житті щастя! Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість і вічна любов.

Нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Зичимо здоров'я Вам та Вашим рідним, а дітям - великої світлої долі.

Христос Воскрес !скачать dle 10.4фильмы бесплатно
30-04-2016, 15:52. Переглядів: (1164). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини