Після "Синього кита" і "Червоної сови": В Україні з'явилася нова суїцидальна гра для дітей "Зелений кіт"

Теги:
Після "Синього кита" і "Червоної сови": В Україні з'явилася нова суїцидальна гра для дітей "Зелений кіт"У групі з такою назвою, гасло якої "Сумні люди стрибають у сумні вікна", вже кілька сотень фоловерів, які обмінюються суїцидальними афоризмами і фото. Там також дітям дають завдання, які можуть призвести до смерті.

Особливу активність проявляють підлітки, серед яких, судячи з профілей, багато українців, в "Телеграмі" й "Інстаграмі".

Зміст постів, зокрема і ілюстрацій - депресивний. Одна з українок Ксенія, наприклад, написала вірш "Лети, малюче, у світ, в якому краще". Інші школярі публікують картинки з кривавими сюжетами. Пости датовані груднем.

У поліції повідомляють, що активність у суїцидальних групах соцмереж із боку українських і, зокрема, київських підлітків збільшилася.

За словами психологів, у зоні ризику опиняються діти у віці від 9 років, оскільки в цьому віці починають змінюватися психіка і світогляд людини. Батькам радять не починати обговорювати проблему до її появи. Бесіда про "Червону сову" або "Сині кити" може мати зворотну реакцію. Також батькам варто бути в курсі кола спілкування їхніх дітей.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
17-12-2017, 00:52. Переглядів: (141). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини