Холодний Яр чекає на тебе!

Теги:
Холодний Яр чекає на тебе!23 – 24 квітня 2016 р. у Черкасах та на Чигиринщині відбудуться 21-ші вшанування героїв Холодного Яру.

Організатори заходів – Історичний клуб “Холодний Яр”, Черкаська обласна держадміністрація, “Легіон Свободи”, полк “Азов”, ВО “Свобода”, ВО “Батьківщина”, Благодійний фонд “Волинь-Україна”, Центр спеціальної тактичної підготовки “Білий вовк”, музейно-етнографічний комплекс “Дикий хутір”, Чигиринська РДА, Мельничанська сільська рада, Національний заповідник “Чигирин” і Черкаська міська рада.

23 квітня в Черкасах о 13.00, на Алеї слави, буде відкрито пам’ятник героям різних епох, а о 14.00 розпочнеться вояцьке свято в Долині Троянд, в якому візьмуть участь Легіон “Свобода”, полк “Азов”, Центр спеціальної тактичної підготовки “Білий вовк”, “Український легіон”, козацькі організації та військові моряки – курсанти факультету Військово-Морських Сил України Національного університету “Одеська морська академія”. Серед них – троє зі Севастополя, з колишньої академії ім. Нахімова, які заспівали Гімн України на плацу під час підняття прапора окупантів, що анексували Крим, четверо – із севастопольського військово-морського ліцею, які залишилися вірними Україні.

У Долині Троянд о 16.00 тулумбас Історичного товариства “Чорні запорожці” і трембіти гурту “КораЛЛі” сповістить про початок мистецького фестивалю козацької слави “Холодний Яр-2016”. Участь у ньому візьмуть “Тінь Сонця” (Київ), “Друже музико” (Одеса), “КораЛЛі” (Івано-Франківськ), “Вертеп” (Дніпропетровськ), “Спів братів” (Черкаси), “Арт-Горлиця” (Київ), театр “Шарж” (Ужгород), кобзар Тарас Силенко, цимбаліст Василь Паланюк, бард Володимир Гонський (Київ).

А об 21.00 відбудеться смолоскипний марш пам’яті українських героїв.

У неділю, 24 квітня, вшанування перенесуться до Холодного Яру. О 10.00 в центрі с. Мельники Чигиринського району розпочнеться меморіальний мітинг і відкриття меморіального знаку братам Чучупакам. Будуть вшановані могили Василя Чучупака та козаків полку гайдамаків Холодного Яру, відбудеться покладання квітів до меморіалу героям Холодного Яру на Кресельцях та на могилу сотника Івана Компанійця в Мотриному монастирі.

О 12.30. у лісі між Кресельцями і Гайдамацьким ставом буде відроджено могилу легендарного гайдамацького ватажка XVIII ст. Гната Голого, оспіваного Іваном Карпенком-Карим в історичній драмі “Сава Чалий” (автор пам’ятника – заслужений художник України Микола Теліженко).

О 13.30 на берегах Гайдамацького ставу вояки полку “Азов”, “Легіону Свободи”, “Айдару” та інших вояцьких формацій освятять зброю.

О 14.00 на хуторі Буда продовжиться Мистецький фестиваль козацької слави “Холодний Яр-2016”. Участь візьмуть “Хорея козацька” (Київ), “Вертеп” (Дніпропетровськ), “Арт-Горлиця” (Київ), кобзар Тарас Силенко, цимбаліст Василь Паланюк і бард Володимир Гонський. Відбудеться коло “Самоорганізація: від десятника до гетьмана” і майстер-класи Центр спеціальної тактичної підготовки “Білий вовк”, який забезпечить також зйомки двох днів свята з квадрокоптера.

23 – 24 квітня в Холодному Яру відбудуться також й Всеукраїнські змагання для молоді з пішого мандрівництва “Весняний рейд” імені пластуна, кіборга Євгена Подолянчука. Участь у змаганнях візьмуть більше ста молодих хлопців та дівчат з 14 країв України. Захід розрахований на три вікові категорії команд, включаючи юнацтво від 11 років. Змагання розпочинаються 23 квітня о 8:00 в с. Гуляйгородок Черкаської області (урочище Шаєва гора).

Рада козацьких отаманів збирає козаків на Холодний Яр та планує провести в ці дні триденний вишкільний козацький табір “Гайдамацька Січ”.

До зустрічі в Холодному Яру!

Холодний Яр чекає на тебе!скачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-04-2016, 00:55. Переглядів: (2103). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини