У Мошнах відбудуться проміжні вибори депутата сільської ради

Теги:
У Мошнах відбудуться проміжні вибори депутата сільської радиВідділом ведення Державного реєстру виборців проводиться робота по підготовці до проміжних виборів депутата Мошнівської сільської ради, які відбудуться 21 січня 2018 року.

Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів по підготовці та проведенню виборів, з 2 грудня 2017 року стартує виборчий процес, з 18 по 27 грудня 2017 року відбудеться висунення кандидатів.

Межі виборчого округу №4, по якому і відбудуться проміжні вибори - вулиці Вишнева, Шаповала та Армійська 1–17, 19–53.

Ознайомитися з попереднім списком виборців та перевірити себе в них громадяни зможуть з 7 січня 2018 року у приміщенні загальноосвітньої школи, за адресою: вул.Савченка, 39. До 10 січня 2018 року кожному виборцю буде надіслано іменне запрошення.

Виборці мають змогу звернутися із заявою про уточненнями своїх персоніфікованих даних до дільничної виборчої комісії, відділу ведення Державного реєстру виборців чи до суду до 15 січня 2018 року. Після вказаної дати зміни до уточненого списку вже не вносяться. У день голосування – теж.

Громадяни, що мають проблеми зі здоров’ям та не можуть самостійно пересуватися, мають змогу проголосувати за місцем проживання. Для цього необхідно звернутися із заявою до дільничної виборчої комісії не пізніше останньої п’ятниці перед виборами. Дільнична виборча комісія розгляне заяву та організує під’їзд членів дільничної комісії і пересувної виборчої скриньки для проведення голосування на дому.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
29-11-2017, 16:54. Переглядів: (177). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини