НБУ дав добро Київстару на запуск мобільних грошей

Теги:
НБУ дав добро Київстару на запуск мобільних грошейСкоро жителям сіл не потрібно буде шукати банківські відділення, щоб купити щось по безналу.

Дочірня компанія мобільного оператора Київстар Старманія отримала від Національного банку статус "оператора платіжної інфраструктури".

Про це написав у себе на Facebook сторінці президент Київстар Петро Чернишов. За його словами, для запуску мобільних грошей залишилося небагато.

"НБУ повинен затвердити Положення про здійснення операцій з електронними грошима Національної платіжної системи" Простір ", а потім - справа за нашими банками-партнерами", - уточнює президент Київстар.

Запуск послуг дозволить українцям оплачувати покупки, комунальні послуги, квитки в міський транспорт зі звичайного телефону.

Нагадаємо, влітку Кабмін зробив перший крок для появи в Україні ринку мобільних платежів, прийнявши кілька постанов, які дозволяють повертати клієнтам кошти з рахунків мобільних операторів і використовувати їх для проведення платежів.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
2-12-2017, 00:07. Переглядів: (159). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини