ВУСТАМИ ДИТИНИ: "ШАНОВНІ ДОРОСЛІ, ЧОМУ ВИ НАС НЕ ЛЮБИТЕ?", - СОЦІАЛЬНИЙ РОЛИК СТУДІЇ "ДЖЕРЕЛО"

Теги:
ВУСТАМИ ДИТИНИ: "ШАНОВНІ ДОРОСЛІ, ЧОМУ ВИ НАС НЕ ЛЮБИТЕ?", - СОЦІАЛЬНИЙ РОЛИК СТУДІЇ "ДЖЕРЕЛО"
Шановні мошнівчани!


Як кажуть, "вустами дитини говорить істина"! Діти, наші з Вами діти, підняли важливу проблему екології в нашому рідному селі. Проблему, яку ми створюємо собі самі, власними руками.

Якщо ми не любимо і не поважаємо себе, своїх сусідів, своїх односельців, то хоч дослухаймося до наших дітей. Діти - наше майбутнє.

Чудовий і важливий ролик вихованців студії "Джерело":скачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-11-2017, 00:01. Переглядів: (940). Коментарів: (5)

Комментарі

Автор: pifik Статус: Пользователь offline Группа: Журналисты
Шановні земляки, мошнівчяни! У багатьох з нас вистачає часу для коментарів та обговорення проблеми всесвітнього, або державного масштабу. Та знайдіть хвилинку Вашого вільного часу, и висловіть свою думку про цю проблему НАШОГО СЕЛА!
Автор: Богдан Шкарбута Статус: Группа: Гости
Вперше в історії сучасних Мошен нам вдалося отримати фінасову та матеріальну підтримку від ПРАТ ЧОП "Агротехсервіс" компанії "ФРАУ МАРТА" моєї ідеї очищення села від сміття, що накопичувалися десятьоліттями. Систематично щосуботи централізовано вивозимо по 10-15 куб. сміття від осель мошнівчан. За цей рік вивезли на сміттєвий полігон м.Черкаси близько 570 куб. побутового сміття. Це для порівняння десь в 2 рази більше сміття ніж знаходиться на незаконних звалищах по дорозі до "руди" та за "вересом". Цей випадок, що висвітлений в цьому сюжеті, це не робота людей з іншого села, - це ми! І з такими випадками я буду боротися жорстко. Рано чи пізно зловмисники попадуться. Я їм не заздрю!... Але я впевнений, що адекватних людей у нас більше! Для них і працюємо!
Автор: олександр Статус: Группа: Гости
шановний земляче після інтерв*ю треба було прибрати сміття разом з вихованцями
Автор: pifik Статус: Пользователь offline Группа: Журналисты
Шановна землячка олександра, сміття було вивезено в суботу. Я вчитель, і щоб сказали батьки моїх вихованців, коли б, я заставив прибирати цю гидоту їхніх дітей. Та все ж таки, я дуже прошу не байдужих, давайте разом вирішемо цю проблему! Проблему засмічення нашого рідного села.
Автор: землячка Ірина Статус: Группа: Гости
Так Ви - ВЧИТЕЛЬ!!! То треба вчити дітей,а не думати,що скажуть батьки. Коли батьки не навчили,а вчителі не хочуть вчити і своїм прикладом не показують ,то маємо те,що діти стають дорослими і в 5 метрах біля свого забору не можуть пробрати сміття,а чекають ,коли приїде дядя на машині і забере сміття .

Схожі новини