Володимир Шимановський: "Допомога тим, хто її потребує, громадський спокій та безпека жителів села".

Теги:
Володимир Шимановський: "Допомога тим, хто її потребує, громадський спокій та безпека жителів села"."Допомога тим, хто її потребує, громадський спокій та безпека жителів села" - саме так окреслив основні напрямки своєї роботи депутат Черкаської районної ради від ВО "Черкащани", що представляє в раді село Мошни, Володимир Шимановський в інтерв'ю Сільським обріям.

– Про свою діяльність, як депутата можу сказати, що намагаюся надавати допомогу тим, хто до мене приходить. Сьогодні найчастіше звертаються із питаннями по благоустрою села. Щодо цього, то спільними зусиллями із сільським головою Богданом Шкарбутою обладнали у парковій зоні поблизу церкви місця для відпочинку. Люди вже знають, до кого можна звертатися, якщо всі можливості використані, чи то матеріальна допомога погорільцеві, чи то потреба на лікування тяжкохворої дитини, чи то подарунки для дітей-інвалідів до новорічних свят. Для себе визначив ще один важливий пункт у своїй діяльності – громадський спокій та безпека жителів села. Тому беру участь у здійсненні різного характеру рейдів разом з представниками нацгвардії та поліції. Нещодавно пройшло відпрацювання населених пунктів, проконтрольовано діяльність барів та кафе, які несвоєчасно завершують роботу, а також відвідування цих закладів неповнолітніми. Тут головне не просто затвердити режим роботи розважальних установ у селі, а й проконтролювати, аби він був дотриманий. Думаю, до цієї роботи варто долучитися депутатам всіх рівнів.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-04-2016, 12:48. Переглядів: (1602). Коментарів: (3)

Комментарі

Автор: Богдан Шкарбута Статус: Группа: Гости
Михайлович чоловік слова! Село не помилилось коли довірило свої голоса В.Шимановському.
Автор: marina0304 Статус: Группа: Гости
Михайлович,человек ответственный и всегда старается всем помочь.Здоровья ему и успехов!!
Автор: Олександр Статус: Группа: Гости
Шимановському довірети таку справу можна. Він і профeсіонал, і порядна людина.Та сподіваусь такий рейд це не одноразова акція!

Схожі новини