Поліція попереджає про інтернет-шахраїв

Теги:
Поліція попереджає про інтернет-шахраївОстаннім часом до поліції все частіше надходять повідомлення від громадян про заволодіння зловмисниками їхніми грошима шахрайським шляхом. Нині порушникам стає у нагоді мережа Інтернет.

Про це інформують у прес-службі ГУ Нацполіції в Черкаській області.

За допомогою мережі Інтернет та дощок оголошень люди розміщують інформацію про продаж речей та вказують номер свого банківського рахунку, на який потрібно переказувати кошти. Їм телефонують шахраї та висловлюють бажання придбати речі і перерахувати гроші. Керуючись телефонними вказівками зловмисників, продавці повідомляють секретне питання (найчастіше це дівоче прізвище матері), пін-коди, які приходять на мобільний телефон, та інші дані, за допомогою яких шахраї знімають з картки гроші потерпілих.

Тож правоохоронці застерігають громадян: під час здійснення грошових операцій, особливо якщо це стосується купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет, необхідно бути максимально обачними. В жодному разі нікому не повідомляти інформацію про платіжну картку або картковий рахунок, наприклад ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо.

Для оплати товарів (послуг) через мережу Інтернет використовуйте окремі платіжні картки з граничним лімітом, які передбачені тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки. Використовуйте сайти тільки відомих і перевірених Інтернет-магазинів. Якщо виникли сумніви, краще відмовтесь від пропозиції і пошукайте інший варіант.

Якщо ж вас ошукали – негайно вертайтеся за допомогою в найближчі відділення поліції або телефонуйте за номером "102".скачать dle 10.4фильмы бесплатно
27-11-2017, 00:16. Переглядів: (1155). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини