Відповідальність за незаконний вилов риби.

Теги:
Відповідальність за незаконний вилов риби.- На порушників, які будуть рибалити в заборонений час та в заборонених місцях, чекає відповідальність відповідно до статті 249 (Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу обмеження або позбавленням волі з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого,- каже інспектор Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Людмила Крилова.

Нагадуємо про заборону вилову риби у всіх водосховищах Черкащини у період з 1 квітня по 10 червня, в інших річках – з 1 квітня по 20 травня, а в придаткових водах – з 1 квітня по 30 червня. Відповідно до положень Правил любительського та спортивного рибальства в зазначений період існує перелік місць, відкритих для любительського рибальства. Зокрема дозволено ловити однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. При цьому за один раз рибак-любитель може виловити не більше 3 кілограмів риби.

Порушення правил рибальства згідно частини 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) ,тягне за собою накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 34 до 170 грн.

Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) , згідно частини 4 статті 85 КУпАП ,тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - від 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
6-04-2016, 14:47. Переглядів: (1140). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини