Черкаський район долучився до Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.

Теги:
Черкаський район долучився до Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.Кожного року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.[/b]

Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час, велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла мудре слово дітям — майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.

Свято книги — це відкриття нових імен в літературі, участь у різноманітних заходах, які сприяють творчому відпочинку та змістовному дозвіллю.

25 березня в Черкаській районній дитячій бібліотеці святом «Подорож до країни Читландії» розпочався Тиждень дитячої та юнацької книги. Це була захоплююча мандрівка читачів у світ літератури. Діти залюбки брали участь у конкурсах, вікторинах, під час яких показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Протягом літературного тижня в районній дитячій та сільських бібліотеках буде проведено багато цікавих і пізнавальних заходів.

Двері наших бібліотек завжди гостинно відчинені для Вас! А Тиждень дитячої та юнацької книги — це чудова нагода завітати до бібліотеки і прочитати нову, цікаву книгу.


За інформацією сайту Черкаської РДА
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
28-03-2016, 15:01. Переглядів: (1616). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини