Обережно! Новий вид шахрайств при купівлі нерухомості

Теги:
Обережно! Новий вид шахрайств при купівлі нерухомостіЗМІ повідомили про новий вид обману, до якого вдаються шахраї при операціях з нерухомістю.

Здається, вже були всі варіанти шахрайства, повязані з продажем житла. Але ні, нові схеми набирають обертів.

Ось свіжий приклад: ви купуєте квартиру, віддаєте гроші звичайному на перший погляд продавцеві, і все, угода відбулася. Але потім з'являється цей же продавець з довідкою з психоневрологічного диспансеру.

На шахрая можна подати до суду, але суд швидше за все вирішить, що психічно хвора людина не може нести покарання, угода буде недійсною, суд зобовяже повернути гроші, але звичайно цього не станеться.

Шахраєві навіть не обовязково мати довідку про психічне захворювання. Досить на момент угоди бути в алкогольному спянінні або під дією наркотиків. Шахрай спеціально попадається в руки поліції в нетверезому стані, у нього відбирають права і фіксують факт неадекватного стану. З цієї причини угоду визнають недійсною. А гроші, нібито, будуть втрачені або вкрадені.

Як то кажуть, хворобу легше попередити, ніж вилікувати. Так що рецепти Вашого спокою і впевненості є:

Радимо не піддаватися на бажання зекономити, купуючи квартиру за ціною, значно нижчою ринкової, та запрошувати психіатра на угоду, оскільки він може дати висновок про адекватність продавця на момент угоди.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-10-2017, 00:00. Переглядів: (121). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини