Декомунізація: Черкаський район.

Теги:
Декомунізація: Черкаський район.В результаті процесу "декомунізації", в населених пунктах Черкаського району найбільше з'явилося історичних та релігійних назв. Вони у списку перейменованих назв вулиць, провулків, скверів чи парків займають 70 %.

- Натепер найбільше в селах Соборних, Благовісних, Різдвяних, Монастирських вулиць та провулків. Повернулися й козацькі назви. Так, абсолютно історичний підхід до процесу декомунізації прослідковується у Степанках. Тут в переважній більшості вулиці названі імами історичних постатей – Гонти, Ярослава Мудрого, Гетьманська, Гайдамаків, Богуна, Святослава, - розповідає начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Антоніна Петренко, - «найприроднішим» виявилося село Леськи. Віднедавна тут можна знайти Квіткову, Виноградну, Яблуневу, Гайову, Надгірну, Дніпровську та Вишневу вулиці.

Однак, залишилися населені пункти, у яких Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» так і не набув чинності. Серед них і Червона Слобода. Тепер визначатися із новими назвами вулиць та провулків у населених пунктах району, які не встигли це зробити до 21 лютого будуть в обласній державній адміністрації. Влітку всі геоніми, що підпадають під декомунізаційний закон, вже будуть перейменовані.

За матеріалами сайту газети Сільські обрії


Нагадаємо, що 19 лютого Депутати Мошнівської сільської ради затвердили нові назви вулиць.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
25-03-2016, 19:56. Переглядів: (1537). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини