Пільгові перевезення, ремонт доріг, комп’ютеризація шкіл.

Теги:
Пільгові перевезення, ремонт доріг, комп’ютеризація шкіл.Ці та інші питання були розглянуті сьогодні під час наради, яку провели заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк та голова районної ради Олексій Собко за участю сільських голів.

В ході наради було розглянуто питання пільгового перевезення в районі. Станом на сьогодні склалась ситуація, що два перевізники — ПАТ «Черкаське АТП – 17127» та ТОВ «Еліт — Транс» відмовилися перевозити пільгові категорії громадян. У відповідь на це, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань запропонував сільським головам прийняти на рівні сільських рад програми спрямовані на підтримку таких перевезень, до поки дане питання не вирішиться на загальнодержавному рівні.

Разом з тим, на нараді розглянули питання комп’ютеризації шкіл району та створення нових спортивних майданчиків. В цьому році районні депутати запланували виділити 1 мільйон гривень на оснащення комп’ютерною технікою загальноосвітніх навчальних закладів. Окрім цього, в найближчій перспективі на територіях шкіл планується облаштувати нові спортивні майданчики.

Окрему увагу приділили темі ремонту та стану утримання доріг. Як результат — ремонтувати дороги в районі вирішили спільними зусиллями — із залученням коштів місцевих та районного бюджетів. Петро Коренюк поінформував присутніх про механізм залучення цих коштів, який розробили в Службі автомобільних доріг області. Згідно нього, на умовах співфінансування з державного бюджету на ремонт уражених ямковістю доріг в кожному районі надаватимуть 60 % необхідних коштів, а 40 % має бути спрямовано з місцевих бюджетів усіх рівнів.


За інформацією сайту Черкаської РДА
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-03-2016, 16:27. Переглядів: (1202). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини