Браконьєрству стоп!

Теги:
Браконьєрству стоп!15 березня відбулося перше засідання Координаційного штабу з питань охорони та відтворення рибних запасів у нерестовий період на водних об’єктах району.

У роботі штабу взяли участь керівництво району, громадські формування, представники територіальних громад Вергунів, Думанців, Лесьок, Мошен, Сагунівки, Свидівка, Тубільців, Худяків, Червоної Слободи, Чорнявки, підприємці.

Учасниками координаційного штабу було створено робочу групу, до складу якої увійшли представники від районної державної адміністрації, громадських організацій, поліції, екологічної та рибоохоронної інспекцій. Передбачається налагодити цілодобове функціонування вказаної групи, координування нею діяльності активістів та збір оперативної інформації.

В ході роботи координаційного штабу було визначено комплекс ефективних заходів з охорони живих біоресурсів на період нересту. З цією метою вирішено створити мобільні групи та обладнати блокпости на під’їздах до водоймищ в районах активного нересту риби. Всього передбачається розгорнути 5 блокпостів. До участі в протидії браконьєрству планується долучити підприємців району, які сприятимуть у необхідному матеріально-продовольчому забезпеченні блокпостів. Разом з тим, активісти розраховують і на підтримку місцевих жителів.

Членами робочої групи було визначено кількість необхідної техніки, палива, рівня належного матеріального забезпечення та інформаційного супроводу означеної кампанії.

— Головний пріоритет – це робота на попередження випадків незаконного вилову риби. Задля захисту природних багатств ми повинні реалізувати всі можливі превентивні заходи та унеможливити браконьєрську діяльність в Черкаському районі, — зазначив заступник голови районної адміністрації Петро Коренюк.


За інформацією Черкаської РДА
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
15-03-2016, 17:56. Переглядів: (1360). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини