Як у Мошнах вітали жінок.

Теги:
Як у Мошнах вітали жінок.Великий святковий концерт до дня всіх жінок – 8 березня відбувся в Будинку культури села Мошни.

Вперше за багато років глядацька зала була переповнена. Розпочалось святкове привітання жіноцтва ніжним романтичним танцем «Вальс» у виконанні учасників танцювального колективу «Саламандра».

Щирими та теплими були слова привітання від сільського голови – Богдана Шкарбути. Ним було відзначено найкращих жінок села подяками, квітами та подарунками. Приємним та несподіваним сюрпризом для всіх стали квіти всім жінкам в залі за ініціативи голови села та за фінансової підтримки організації ПРАТ ЧОП «Агротехсервіс».

А свої теплі,найщиріші творчі привітання зі святом подарували учасники художніх колективів Будинку культури. На сцені буяло різноманіття талантів.

Найсміливіше та найтепліше привітання віршами та танцями «Пілоти» та «Заметушечки» було від маленьких вихованців дитячого закладу «Лісова казка», вихователі Людмила Одинока, Ірина Котляренко та музичний керівник Ольга Малинко.

Танцювальні номери від колективів «Флейм»(кер. Інна Острівна), та «Саламандра» (кер. Оксана Полякова) зачаровували своєю красою та різножанровістю. Всі учасники цих колективів від великого до малого мали змогу привітати своїх матусь,подарувавши їм таночки.

Народний самодіяльний хор «Мошногори» (кер. Раїса Полатайко) привітав своїх шанувальників і всіх жінок зі святом піснями – «Материнська пісня», «Ти капуста ти росада», «Ой полола дівчина лободу», за що отримав вдячні оплески. А народний аматорський колектив «Молодички молодії»(кер. Раїса Полатайко) вкотре дарував веселі пісні і порадував всіх присутніх новою композицією «Чи я не хазяйка?».

Привітали зі святом весни всіх присутніх і вихованці музичної школи, виконавши веселі твори на фортепіано (викладачі: Любов Нечушкіна, Людмила Шматько та Наталія Нечушкіна). А молодий викладач вокалу цієї школи Марина Биковець підготувала з дитячим ансамблем «Веселка» пісню «Мамин день», пісню «Черемшина» у виконанні Віки Бабич та «Цвіте калина», яку виконали Віка Бабич та Юля Биковець.

Зачарували глядачів своїм виконанням і солісти Будинку культури Оксана Раскевич та Іван Поліщук,привітавши всіх мам та жінок піснями «Журавка» та «Розцвітають троянди». А Анжела Диченко – солістка ансамблю «Перлинка» (кер.Ганна Однорог), подарувала всім мамам пісню «Мама-мамочка».

Захоплення шквал емоцій та бурхливі оплески викликав танець «Мачо», який подарували жінкам хлопці та юнаки нашого села. Підняли настрій та викликали щирий сміх у залі своїм виступом випускники 11 класу Мошнівської ЗОШ ,привітавши всіх бабусь жартівливим таночком «Бабусі» (постановка і хореографія танців Інни Острівної та Ярослава Гаврилюка).

Та родзинкою свята стали пісні у виконанні тріо сім’ї Биковець – мами Людмили та доньок Марини та Юлії – «Ти моя мама- я твоя донька», та пісні «Сама найкраща мама землі» ,яку подарували всім мамам землі чарівні молоді хлопці – Влад Батеровський та Ярик Гаврилюк. Саме ці юнаки і вели весь святковий концерт, чим і отримали багато схвальних оплесків та відгуків.

Завершився святковий концерт запальним веселим танцем «Белла-белла» колективу «Флейм» та виходом всіх учасників на сцену. Щирі посмішки та бурхливі оплески отримали від глядача учасники усіх творчих колективів Будинку культури.

Щира вдячність всім хто брав участь у підготовці та проведенні концерту. А особлива вдячність Вам, наші односельці, за те, що переглянули концерт та отримали наші творчі привітання і не шкодували своїх оплесків та овацій.

До нових зустрічей!!! Ми завжди на Вас чекаємо.

Леся Гаврилюк, художній керівник.За матеріалами сайту газети "Сільські обрії".
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
15-03-2016, 14:49. Переглядів: (2290). Коментарів: (1)

Комментарі

Автор: Марія Статус: Группа: Гости
Дякуємо всім, хто готував свято! Концерт дійсно був чудовий! Особлива подяка за білі ніжні квіти

Схожі новини