Черкащан застерігають від псевдоподатківців

Теги:
Черкащан застерігають від псевдоподатківцівПо області спостерігають нову хвилю звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби до бізнесу, посадовців, депутатів.

Про це повідомляють на сайті Державної фіскальної службив Черкаській області.

Як і раніше, вимагателі поводяться вкрай зухвало, напористо і переконливо. За повідомленнями платників, вони ще й удосконалили методи роботи та значно розширили коло своїх об’єктів.

Позиція керівництва головного управління ДФС у Черкаській області з даного приводу є незмінною. Начальник головного управління фіскальної служби в Черкаській області Максим Криштопа наголошує, що ніхто не може телефонувати з незаконними вимогами від імені ДФС і вимагателі не мають жодного відношення до служби. М.Криштопа зазначив, що фіскали постійно застерігають бізнес від виконання незаконних вимог зловмисників.

Інформація про активізацію вимагателів оперативно доводиться до платників через Громадську раду при головному управлінні ДФС в області, громадські організації, які розповідають підприємцям і посадовим особам підприємств, як протидіяти вимагателям. Також інформацію про можливі зловживання з боку вимагателів та відповідну позицію ДФС поширюють серед своїх колег і знайомих небайдужі підприємці й бухгалтери.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
6-08-2017, 20:36. Переглядів: (447). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини