До 30 роковин Чорнобильської трагедії.

Теги:
До 30 роковин Чорнобильської трагедії.Як повідомляє сайт газети "Сільські обрії" У квітні для ліквідаторів аварії на ЧАЕС організують поїздку в музей «Чорнобиль», що в столиці, а найбільш потребуючі учасники війни з мирним атомом отримають безоплатне (за рахунок районного бюджету) забезпечення ліками за рецептами медичних працівників. Усе у рамках відзначення 30 роковин Чорнобильської трагедії.

Основні заходи обговорили на тижні члени організаційного комітету.

- Наразі в районі до 1400 осіб, що належать до категорії чорнобильців, з них майже 500 ліквідатори самої аварії на ЧАЕС, - говорить голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Володимир Пятов. – Навіть 30 років не стерли з їхньої пам’яті страшні картини осиротілих міст, пустих хат, розпачу людей. Вони пам’ятають, а нове покоління має знати правду та шанувати своїх героїв. До речі, дехто з них став учасником нової війни – антитерористичної операції на сході країни.

Для відзначення цієї дати у районі з місцевого бюджету виділили 30 тисяч гривень. Ці кошти будуть витрачені на подарунки та нагороди для чорнобильців, а ще поїздку в музей в Київ. Так вирішив актив громадської організації. Окрім того, на 20 тисяч гривень, які депутати районної ради виділили з місцевого бюджету, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зможуть придбати необхідні ліки, а майже на 94 тисячі, виділених з обласного бюджету, безкоштовно пролікуватися у Черкаській обласній лікарні.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
12-03-2016, 12:13. Переглядів: (1306). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини