Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 07 бер 2021 06:00

В Україні перезапустили іпотечне кредитування

В Україні перезапустили іпотечне кредитування
Іпотечне кредитування перезапустили в Україні.

На цьому в ході Всеукраїнського форуму «Україна 30» наголосив міністр фінансів Сергій Марченко.

1 березня відбулося підписання перших договорів між банками та позичальниками на отримання кредитів за Державною програмою «Доступна іпотека 7%».

Протягом 2021 року скористатися Програмою зможуть щонайменше 5 тисяч сімей. Водночас, за умови попиту і сприятливого ринку, держава готова забезпечити право українців на доступне житло і в більших обсягах вже у поточному році.

Переваги програми:

«Доступна іпотека 7%» дає можливість іпотечного кредитування навіть сім‘ям з відносно невисоким рівнем доходів. Часткову компенсацію % ставки за кредитом погасить держава.
Предметом іпотеки можуть бути як квартири, так і індивідуальні житлові будинки на первинному та вторинному ринках, введені в експлуатацію з 2018 року. З розрахунку 50м2 на одного громадянина або сім‘ю з двох осіб, та додатково 20м2 – на кожного наступного члена сім‘ї.
Максимальна сума іпотеки становитиме 2 млн. грн. А вартість предмета іпотеки – не більше 2,5 млн. грн.
Позичальником може стати будь-який повнолітній громадянин держави, вік якого на дату погашення кредиту не повинен перевищувати 70 років.
Позику можна взяти на строк до 20 років з мінімальною першою сумою внеску 15% вартості предмету іпотеки.
Для отримання іпотеки позичальнику достатньо звернутися з пакетом документів у будь-який з банків, які підписали з Фондом розвитку підприємництва договір про участь в програмі.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Наверх